YouTube RSS

2016 rok

aparat_fotograficzny

 

Pilnie poszukujemy naszego wymarzonego miejsca na ziemi.

Mamy bardzo dużo planów wystawowych i nie tylko.


 

9.jpg

12-13.11.2017 Cat Show – Poznań Polska

Tylko przez  bardzo krótki okres możemy pokazywać  nasze kotki hodowlane na Międzynarodowych Wystawach Kotów Rasowych. Ruja, ciąża, karmienie kociąt trwają od 7 do 8 miesięcy. Dlatego nie bacząc na prognozy pogody wybrałam się z ALĄ i ROLANDEM w ponad 9 godzinną podróż do Poznania. Koty oczywiście w swoich ocieplonych wygodnych transporterkach. Czytaj więcej »

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

Pierwszy weekend DSC_1106.jpg listopada wycieczka do Łodzi

GIC ALEKSANDRA  kolejna wspaniała ocena od Mr. Vladimira Isakov z Białorusi Ex 1 z certyfikatem do najwyższego kociego tytułu SC SUPREME CHAMPION – Najwyższy (Światowy)  Champion. IC ANASTAZJĘ również oceniał  Mr. Vladimir Isakov. Mamy kolejny certyfikat do Wielkiego Międzynarodowego Championa czyli GIC. Przypomnę, że obie dziewczyny nie są młodziutkimi panienkami, to stateczne dorosłe rodzące dzieci kotki. Więcej »     


DSC_0415.jpg22-23.10.16  International Cat Show  w  Rybniku

Nasz wychowanek IGNAŚ Jennifer World*PL  na cat show został zgłoszony tylko na sobotę.  Mr. Steven L. Jones ( NO) poza oceną doskonałą Ex 1 i przyznaniu pierwszego certyfikatu do tytułu PREMIOR  CAP, Nominował kocura do Best in Show Wystawy. W finale Best in Show IGNAŚ został wybrany Najpiękniejszym  z Najpiękniejszych  czyli uzyskał tytuł BIS Best in Show. IC ANASTAZJĘ Jennifer World*PL  w sobotę oceniała Mrs. Olga Sizova  (RU) w niedzielę Mrs. Magdalena Kudra, (PL)  od obu otrzymała cenę doskonałą z pierwszą lokatą Ex 1 i kolejne certyfikaty  CAGCIB do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Fotogaleria »

 

hr

 

 

 

 

 

DSC_0188.jpg 15-16.10.2016 Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Bańskiej Bystricy Słowacja

Cudowny szczęśliwy weekend,  KLEMENTYNA  Jennifer World*PL 2 x Ex 1 CAGCIB  i od niedzieli nosi tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Kocurek ROLAND pokonując birmańską konkurencje dwukrotne został Nominated for Best in Show Wystawy. Szafirooka SELENA również czarowała oceniających ją sędziów  otrzymując 2 x Ex 1, 2 x Nominated for Best in Show Wystawy. Bardzo jesteśmy dumni z tego faktu. Zapraszam do obejrzenia fotogalerii »


DSC_0104.jpg08-09.10.16 International  Cat Show Ostrava Czechy

W sobotę zarówno IC KLEMENTYNA Jennifer World*PL jak i ROLAND Jennifer World*PL oceniani byli przez Mrs. Tetianę Boiko (UA). TYSIA otrzymała ocenę Ex 1, CAGCIB.  Kocurek ROLAND pokonał  konkurencję i został Nominowany do Best in Show. Oboje bardzo podobali się Pani Tatianie. TYSIA porównywana była do nominacji ale ruje dały się jej we znaki i jest po prostu za szczupła. Niema rady jedziemy do kocurka. Drugiego dnia Mrs. Marie Perčynská Říhová (CZ) również  Nominowała ROLANDA do Best in Show.  Zobacz galerie »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

DSC_6456.jpg10-11.09.2016r.International  Cat Show Warszawa

ja, IC KLEMENTYNA i ROLANDZIK Jennifer World*PL, zrobiliśmy sobie wycieczkę do Warszawy. Moje cudne koty  wytrzymały potworną duchotę i gorąc panujący w hali Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Marymonckiej 34. Gorzej było ze mną i ze zwiedzającymi wystawę. TYSIA od sędziów Mrs. Vesny Riznar-Resetic HR i  Mojci Godek SI otrzymała Ex 1 oraz certyfikaty CAGCIB do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.  Jeszcze trzy takie oceny zdobyte w różnych krajach dzielą ja od tego tytułu. ROLAND pojechał na wystawę towarzysko dla KLEMENTYNKI, kolejny raz mogłam obserwować wspaniałe zachowanie mojego stadka. Fotogaleria »

 

 

 

 

 

 

 


2-klementyna.jpg20-21.08.2016r International Cat Show Ostrava

KLEMENTYNA Jennifer World*PL  w sobotę 20.08 od Mr. Mario Ottino (IT) uzyskała 1 x Ex 1 CACIB, Nominację do Best in Show Wystawy. 21.08 w niedzielę od Mr. Erica Reijersa sekretarza generalnego FIFe  otrzymała 1 x Ex 1 CAGCIB czyli certyfikat do GRAND INTERNATIONAL CHAMPION / Wielki Międzynarodowy Champion oraz Nominację do Best in Show Wystawy. Czytaj więcej »

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

gliwice 201619.06.2016r. International Cat Show Gliwice

W ten weekend Gliwice zamieniły się w kocią stolicę. W Europie Centralnej odbyła się międzynarodowa wystawa kotów rasowych.  19.06.2016r. w niedzielę nasza młodziutka niespełna roczna kotka CH KLEMENTYNA Jennifer World*PL  również wzięła w niej udział. Etapy zdobywania tytułów  pozwoliły nam na uczestnictwo tylko w jednym dniu wystawy. Kotka wygrała BIV Best in Variety Total, czyli została wybrana najlepszym lub jak ktoś woli najpiękniejszym pręgowanym ragdollem. Przeciwko niej stawały między innymi dorosły  i młody kocur  który wygrał BIS. BIV dla hodowcy to jedna z najwyższych nagród… czytaj więcej »


DSC_2171.jpg04-05.06.2016r. International Cat Show  Kraków

KLEMENTYNA Jennifer World*PL (druga generacja kotów z naszym przydomkiem) brała udział  w International Cat Show zorganizowanym przez przez Stowarzyszenie Miłośników Kotów Krakowski Klub Felinologiczny. Otrzymała 2 x Ex 1, 1 x CAC, tytuł  1 x certyfikat CACIB  do  tytułu Międzynarodowy Champion FIFe, 2 x Nominated for Best in Show Wystawy. Co znaczy NOM BIS? to znaczy, że  oceniający pręguskę  sędziowie uznali  za najpiękniejszą dorosłą kotką spośród wszystkich które oceniali danego dnia wystawy. Ponieważ (2 krotnie) w BISie sędziowie oddali po tyle samo głosów na TYSIĘ co na kotkę perską o wygranej zdecydowało losowanie. Czytaj więcej »   

hr

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0080.jpg
09-10.04.2016 INTERNATIONAL CAT SHOW Hradec Králové, Hotel Černigov

Żeby stawić się na cat show, wyjechałyśmy już w piątek popołudniu. Pierwszy nocleg miałyśmy w Rybniku skąd o czwartej rano zabrał nas Paweł Kuś hodowca kotów birmańskich *PL Silesian Gold. Po blisko 5 godzinach dotarliśmy na miejsce. Paweł GRATULACJE dla twoich cudownych kotek, dziękuje Ci za towarzystwo spędziliśmy ze sobą tyle godzin!. Tym razem spotkaliśmy fajnych hodowców których serdecznie pozdrawiam. KONSTANCJĘ pokazałam po raz pierwszy, była na wystawie w Poznaniu ale niestety pokaleczyła się wycierając o ostre pręty klatki. Mr. Vladimir Isakov z Białorusi przy porównaniu kierując słowa do publiczności i hodowców podkreślał, że KOSTKA ma fantastyczne pućki i brodę do tego prawdziwy ragdollowy bezwładny zwis.  Karta oceny jest usiana serduszkami. W niedzielę siostry oceniane były równocześnie dziękuję Mr. M. Chadajowi z Polski, że dał mi chwilkę żebym mogła  posłuchać opinii o drugiej kotce ocenianej w tym samym czasie  czytaj więcej »   


27-28.02.2016 International Cat Show Warszawa DSC_0183.jpg

zorganizowana przez ELITARNY KLUB KOTA RASOWEGO. Ta wystawa odbywała się  na innych zasadach niż wystawy organizowane przez kluby zrzeszone w  Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia. Zgłosiłam nasze piękne siostry GIC ALEKSANDRĘ i IC ANASTAZJĘ oraz ich siostrzenicę KLEMENTYNĘ. Niestety wiosna w tym roku zawitała do nas już na początku lutego. Efekty wcześniejszego marcowania mamy nadzieję powitać z końcem kwietnia. Bardzo mi szkoda, że nie mogły zakończyć zbierania certyfikatów (ALUSIA do Najwyższego Championa i tu z dumą napiszę niema wyższego kociego tytułu, a NASTKA do Wielkiego Międzynarodowego Championa). Cóż czasem tak bywa dla mnie najważniejsze jest zdrowie moich dam, a nie moje aspiracje  czytaj więcej »  


Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Pamiętnik 2016 rok
© Jennifer World*PL