YouTube RSS

II połowa 2016 roku

aparat_fotograficzny

 

Pilnie poszukujemy naszego wymarzonego miejsca na ziemi.

Mamy bardzo dużo planów wystawowych i nie tylko.


 

 

9.jpg

12-13.11.2017 Cat Show – Poznań Polska

Tylko przez  bardzo krótki okres możemy pokazywać  nasze kotki hodowlane na Międzynarodowych Wystawach Kotów Rasowych. Ruja, ciąża, karmienie kociąt trwają od 7 do 8 miesięcy. Dlatego nie bacząc na prognozy pogody wybrałam się z ALĄ i ROLANDEM w ponad 9 godzinną podróż do Poznania. Koty oczywiście w swoich ocieplonych wygodnych transporterkach. Czytaj więcej »

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

 

Pierwszy weekenDSC_1106.jpgd listopada wycieczka do Łodzi.

GIC ALEKSANDRA  kolejna wspaniała ocena od Mr. Vladimira Isakov z Białorusi Ex 1 z certyfikatem do najwyższego kociego tytułu SC SUPREME CHAMPION – Najwyższy (Światowy)  Champion. IC ANASTAZJĘ również oceniał  Mr. Vladimir Isakov. Mamy kolejny certyfikat do Wielkiego Międzynarodowego Championa czyli GIC. Przypomnę, że obie dziewczyny nie są młodziutkimi panienkami, to stateczne dorosłe rodzące dzieci kotki. Więcej »     


DSC_0415.jpg22-23.10.16  International Cat Show  w  Rybniku

Nasz wychowanek IGNAŚ Jennifer World*PL  na cat show został zgłoszony tylko na sobotę.  Mr. Steven L. Jones ( NO) poza oceną doskonałą Ex 1 i przyznaniu pierwszego certyfikatu do tytułu PREMIOR  CAP, Nominował kocura do Best in Show Wystawy. W finale Best in Show IGNAŚ został wybrany Najpiękniejszym  z Najpiękniejszych  czyli uzyskał tytuł BIS Best in Show. IC ANASTAZJĘ Jennifer World*PL  w sobotę oceniała Mrs. Olga Sizova  (RU) w niedzielę Mrs. Magdalena Kudra, (PL)  od obu otrzymała cenę doskonałą z pierwszą lokatą Ex 1 i kolejne certyfikaty  CAGCIB do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Fotogaleria »

 

hr

 

 

 

 

 

DSC_0188.jpg 15-16.10.2016 Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Bańskiej Bystricy Słowacja.

Cudowny szczęśliwy weekend,  KLEMENTYNA  Jennifer World*PL 2 x Ex 1 CAGCIB  i od niedzieli nosi tytuł GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Kocurek ROLAND pokonując birmańską konkurencje dwukrotne został Nominated for Best in Show Wystawy. Szafirooka SELENA również czarowała oceniających ją sędziów  otrzymując 2 x Ex 1, 2 x Nominated for Best in Show Wystawy. Bardzo jesteśmy dumni z tego faktu. Zapraszam do obejrzenia fotogalerii »


DSC_0104.jpg08-09.10.16 International  Cat Show Ostrava Czechy.

W sobotę zarówno IC KLEMENTYNA Jennifer World*PL jak i ROLAND Jennifer World*PL oceniani byli przez Mrs. Tetianę Boiko (UA). TYSIA otrzymała ocenę Ex 1, CAGCIB.  Kocurek ROLAND pokonał  konkurencję i został Nominowany do Best in Show. Oboje bardzo podobali się Pani Tatianie. TYSIA porównywana była do nominacji ale ruje dały się jej we znaki i jest po prostu za szczupła. Niema rady jedziemy do kocurka. Drugiego dnia Mrs. Marie Perčynská Říhová (CZ) również  Nominowała ROLANDA do Best in Show.  Zobacz galerie »

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

DSC_6456.jpg10-11.09.2016r.International  Cat Show Warszawa

ja, IC KLEMENTYNA i ROLANDZIK Jennifer World*PL, zrobiliśmy sobie wycieczkę do Warszawy. Moje cudne koty  wytrzymały potworną duchotę i gorąc panujący w hali Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Marymonckiej 34. Gorzej było ze mną i ze zwiedzającymi wystawę. TYSIA od sędziów Mrs. Vesny Riznar-Resetic HR i  Mojci Godek SI otrzymała Ex 1 oraz certyfikaty CAGCIB do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION.  Jeszcze trzy takie oceny zdobyte w różnych krajach dzielą ja od tego tytułu. ROLAND pojechał na wystawę towarzysko dla KLEMENTYNKI, kolejny raz mogłam obserwować wspaniałe zachowanie mojego stadka. Fotogaleria »

 

 

 

 


2-klementyna.jpg20-21.08.2016r International Cat Show Ostrava

KLEMENTYNA Jennifer World*PL  w sobotę 20.08 od Mr. Mario Ottino (IT) uzyskała 1 x Ex 1 CACIB, Nominację do Best in Show Wystawy. 21.08 w niedzielę od Mr. Erica Reijersa sekretarza generalnego FIFe  otrzymała 1 x Ex 1 CAGCIB czyli certyfikat do GRAND INTERNATIONAL CHAMPION / Wielki Międzynarodowy Champion oraz Nominację do Best in Show Wystawy. Czytaj więcej »

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Pamiętnik II połowa 2016 roku
© Jennifer World*PL