YouTube RSS

SELENA Jennifer World*PL

 

Rodzicami kotki są jedne z najwyżej utytułowanych kotów w Federation Internationale Feline (FIFe) ojciec to EUROPA CHEMPION, a mama SUPREME CHAMPION
Posiada 1 certyfikat do tytułu CHAMPION FIFe
MULTI NOM BEST IN SHOW

Starać się będziemy o kolejny tytuł DISTNGUISHED MERIT FIFe Wybitny Zasłużony dla Rasy – zdobycie tego tytułu jest uwarunkowane spłodzeniem przez kocura przynajmniej 10 kotów, które zdobyły tytuły INTERNATIONAL CHAMPION & INTERNATIONAL PREMIOR od 2018 r.  JUNIOR WINNER. „DM” to tytuł dożywotni i umieszczony po pełnym imieniu kota.

1.  EDUARDO Jennifer World*PL
2. IC ELEKTRA Jennifer World*PL
3. SC ELWIRKA Jennifer World*PL
4. GIC ELIZABETH Jennifer World*PL
5.

SELENKA Jennifer World PL• Urodzona 15.06.2016r.
• umaszczenie seal mitted
• RAG n 04
• waga (22.11.2018) 7,100 kg
• grupa krwi A
• badania w kierunku HCM kardiomiopatii przerostowej wynik N/N

matka / mother

SUPREME animierte-flagge-polenCHAMPION
ALEKSANDRA Jennifer World*PL

 

ojciec / father

animierte-flagge-tschechische-republikEUROPA CHAMPION
GIMI BLUE KIWI’S of Eulalie*CZ
DISTINGUISHED MERIT

 

Wartości współczynnika inbredu Wrighta (IC) oraz współczynnika utraty przodków (AVK) wynoszą IC=0.00%   AVK=96.77% (5 gen)

 SELENA

Wołamy  na nią mini ALA, jest tak bardzo podobna do mamy. Różni się tylko charakterem to znaczy chce bez przerwy być w centrum uwagi. Dlatego potrafi nabroić 🙂 i te jej oczy, ach te oczy  niejedna niewiasta chciała by taki kolor ♥CUDO♥ Nasza gwiazda.

Untitled-5rodowód FPL

 

Pełna analiza rodowodu FPL:
Ilość wszystkich pokoleń: 14
Ilość kotów: 474

 

POWIEDZ MU Powiedz mu, że go kochasz. Niech ci się nie zdaje, że kot jest szczęśliwy, gdy się tylko naje, że już mu nic nie trzeba oprócz pełnej miski; powiedz mu, że go lubisz i że jest ci bliski. Bo kot – choć o tym nie wiesz – jednak na to czeka i bardzo chce to właśnie słyszeć od człowieka, którego na swój sposób też uczuciem darzy.

Człowiek przygodę z kotem musi wydobywać spod ziemi, jak drogocenny kruszec; bywa, że musi zanurzyć się głęboko w siebie, by znaleźć kota. Eugen Skasa-Weiss

Chyba ci to okazał? Może wiele razy… Bo kot – chociaż swych uczuć nie wyrazi słowem, też m ó w i, choć ci trudno zrozumieć tę mowę. Może z czasem… a jeśli los będzie łaskawy pojmiesz również, że k  o c i e to też t w o j e sprawy.

Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Kotki SELENA Jennifer World*PL
© Jennifer World*PL