YouTube RSS

Wspaniały wystawowy debiut TYSI

 

NOM BIS POZNAŃ KLEMENTYNA

NOM BIS KLEMENTYNA Jennifer World*PL

W piątek 06.11.15 wczesnym rankiem wyjechaliśmy z naszymi najmłodszymi panienkami na pierwsze w ich życiu Cat Show. Po 8 godzinach zameldowaliśmy się w jednym z  Poznańskich  hoteli. 

LXI I LXII MIĘDZYNARODOWĄ WYSTAWĘ KOTÓW RASOWYCH  zorganizował  KLUB MIŁOŚNIKÓW  KOTÓW RASOWYCH FELIS POSNANIA

KLEMENTYNA  czyli TYSIA Jennifer World*PL  07.11.15 oceniana była przez  Mrs. Eva Porat, SE  uzyskała EX1. Po porównaniu z kociętami innych ras koteczka otrzymała medal z NOM BIS Nominated for Best in Show Wystawy. Czyli została wybrana  najlepszym kociakiem kategorii II spośród wszystkich które oceniała nominująca ją sędzia.

Drugiego dnia 08.11.15 sędzia Mrs. Gina Grob, LI również wybrała ją najpiękniejszym kotem jakiego przyszło jej oceniać  tego dnia obdarowując ją kolejnym medalem z NOM BIS Nominated for Best in Show Wystawy. Best in Show odbywa się po zakończonych ocenach sędziowskich,  jest to finałowa gala, biorą w niej udział najpiękniejsze koty danego dnia wystawy.

Jej starszy braciszek  HARRY przyjechał ze swoją Rodziną na niedzielne Ragdoll Show. Kocurkowi nic nie przeszkadzało zachowywał się jak by był stałym bywalcem takich  imprez. Od Mrs. Pam DelaBar, FI która jest  Vice President The Cat Fanciers’ Association Inc, President The Cat Fanciers’ Association Inc, President World Cat Congress uzyskał Ex1 CAP czyli certyfikat na tytułu PREMIORA. Zosiu bardzo dziękuje Wam za spotkanie, nawet nie wiem kiedy minęła niedziela.

KONSTANCJI Jennifer World*PL  z ogromnym żalem zgłosiliśmy absencję,  koteczka niestety skaleczyła się wycierając w ostre pręty klatki.

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Pamiętnik 2015 rok Wspaniały wystawowy debiut TYSI
© Jennifer World*PL