YouTube RSS

I połowa 2016 roku

stary aparat

 

Spotkamy się  na kilku wystawach.


 

gliwice 201619.06.2016r. International Cat Show Gliwice.

W ten weekend Gliwice zamieniły się w kocią stolicę. W Europie Centralnej odbyła się międzynarodowa wystawa kotów rasowych.  19.06.2016r. w niedzielę nasza młodziutka niespełna roczna kotka CH KLEMENTYNA Jennifer World*PL  również wzięła w niej udział. Etapy zdobywania tytułów  pozwoliły nam na uczestnictwo tylko w jednym dniu wystawy. Kotka wygrała BIV Best in Variety Total, czyli została wybrana najlepszym lub jak ktoś woli najpiękniejszym pręgowanym ragdollem. Przeciwko niej stawały między innymi dorosły  i młody kocur  który wygrał BIS. BIV dla hodowcy to jedna z najwyższych nagród… czytaj więcej »

 

 

hr

 

 

DSC_2171.jpg04-05.06.2016r. International Cat Show  Kraków

KLEMENTYNA Jennifer World*PL (druga generacja kotów z naszym przydomkiem) brała udział  w International Cat Show zorganizowanym przez przez Stowarzyszenie Miłośników Kotów Krakowski Klub Felinologiczny. Otrzymała 2 x Ex 1, 1 x CAC, tytuł  1 x certyfikat CACIB  do  tytułu Międzynarodowy Champion FIFe, 2 x Nominated for Best in Show Wystawy. Co znaczy NOM BIS? to znaczy, że  oceniający pręguskę  sędziowie uznali  za najpiękniejszą dorosłą kotką spośród wszystkich które oceniali danego dnia wystawy. Ponieważ (2 krotnie) w BISie sędziowie oddali po tyle samo głosów na TYSIĘ co na kotkę perską o wygranej zdecydowało losowanie. Czytaj więcej »   


DSC_0080.jpg09-10.04.2016 INTERNATIONAL CAT SHOW Hradec Králové, Hotel Černigov.

Żeby stawić się na cat show, wyjechałyśmy już w piątek popołudniu. Pierwszy nocleg miałyśmy w Rybniku skąd o czwartej rano zabrał nas Paweł Kuś hodowca kotów birmańskich *PL Silesian Gold. Po blisko 5 godzinach dotarliśmy na miejsce. Paweł GRATULACJE dla twoich cudownych kotek, dziękuje Ci za towarzystwo spędziliśmy ze sobą tyle godzin!. Tym razem spotkaliśmy fajnych hodowców których serdecznie pozdrawiam. KONSTANCJĘ pokazałam po raz pierwszy, była na wystawie w Poznaniu ale niestety pokaleczyła się wycierając o ostre pręty klatki. Mr. Vladimir Isakov z Białorusi przy porównaniu kierując słowa do publiczności i hodowców podkreślał, że KOSTKA ma fantastyczne pućki i brodę do tego prawdziwy ragdollowy bezwładny zwis.  Karta oceny jest usiana serduszkami. W niedzielę siostry oceniane były równocześnie dziękuję Mr. M. Chadajowi z Polski, że dał mi chwilkę żebym mogła  posłuchać opinii o drugiej kotce ocenianej w tym samym czasie  czytaj więcej »   

hr

 

 

 

27-28.02.2016 International Cat Show Warszawa DSC_0183.jpg

zorganizowana przez ELITARNY KLUB KOTA RASOWEGO. Ta wystawa odbywała się  na innych zasadach niż wystawy organizowane przez kluby zrzeszone w  Polskiej Federacji Felinologicznej Felis Polonia. Zgłosiłam nasze piękne siostry GIC ALEKSANDRĘ i IC ANASTAZJĘ oraz ich siostrzenicę KLEMENTYNĘ. Niestety wiosna w tym roku zawitała do nas już na początku lutego. Efekty wcześniejszego marcowania mamy nadzieję powitać z końcem kwietnia. Bardzo mi szkoda, że nie mogły zakończyć zbierania certyfikatów (ALUSIA do Najwyższego Championa i tu z dumą napiszę niema wyższego kociego tytułu, a NASTKA do Wielkiego Międzynarodowego Championa). Cóż czasem tak bywa dla mnie najważniejsze jest zdrowie moich dam, a nie moje aspiracje  czytaj więcej »   

 

 

 

 Copyright  © by Jennifer World*PL

linia hodowla jennifer WorldPL

Home Pamiętnik I połowa 2016 roku
© Jennifer World*PL