YouTube RSS

Archiwum 2012 /2011rok

stary aparat

 

                  W tym okresie skupiliśmy się bardziej na życiu rodzinnym oraz pracy zawodowej. 

Pokazaliśmy światu nasze księżniczki, ale na kolejne  International Cat Show  pojedziemy dopiero w przyszłym roku.  Choć chciałabym się moimi kotkami chwalić oj chciała …..


 

ala53a5bb9a1bf0c.jpg06-07.10.12  International Cat Show Chrzanów

Nasze kochane dziewczynki ANASTAZJA i ALEKSANDRA Jennifer World*PL na swojej pierwszej wystawie startowały w klasie 12, kocięta od 3-6 miesięcy. Oceniane były przez międzynarodowych sędziów. Mr. Dr Martin Kabina (Czechy)  zachwycał się ANASTAZJĄ, zachęcał do pokazywania kotki na wystawach. Już nie mogę doczekać się kolejnych wystaw. Na tej samej wystawie tata naszej JENNIFER, NAPOLEON otrzymał 2 x Ex1, 2 x CAC, 1 x BIV (Best in Variety) co oznacza „najlepszy kot w kolorze i typie”. W niedzielę uzyskał tytuł CHAMPION  fotogaleria » 

 

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

DSC_01034 (45).jpg
Maj – czerwiec 2012r  Egipt

Egipt to tajemniczy skarbiec z niemal niewyobrażalnymi archeologicznymi i kulturowymi bogactwami. Trudno go sobie wyobrazić bez Sfinksa, piramid w Gizie, Luksoru, Doliny Królów i Nilu. Egipt to nie tylko największe na świecie otwarte muzeum  to kraj kontrastu od brudu i wszechobecnych śmieci po mnóstwo luksusowych kurortów nad Morzem Czerwonym. Po prostu nie da się zapomnieć Egiptu oglądanego ze statku na rzece, grzbietu wielbłąda lub znad rafy koralowej  fotogaleria »    

 

 

 

 


DSC_0147.jpg11.12.11  Pokaz Kotów Rasowych w Krakowie

JENNIFER Snowy Planet*PL brała udział w pokazie zorganizowanym przez Klub KKF w Centrum Sztuki Solvay przy ul. Zakopiańskiej 62 w Krakowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

DSCN0821.jpgChorwacja, Bosnia i Hercegowina

Najciekawszym miastem Bośni i Hercegowiny jest oczywiście Sarajewo. W stolicy uwagę przyciągają takie miejsca, jak plac Bascarsija z fontanną Sebilj, ulica Ferhadija, meczety Gazi Husrev-Beg i sułtański, katedra Serca Jezusowego i prawosławna katedra Narodzenia Theotokosa, „aleja snajperów”, źródło rzeki Bosny. Bośnia i Hercegowina to także wiele mniej znanych atrakcji, zabytków. Warto odwiedzić jeszcze zamek i wodospady w Jajce, stary most na Drinie w Visegrade, „bośniackie piramidy” Visoko, zamek w Gradačac, starówkę Travnika i wspinaczka na Vlašić, Mostar – niesamowity Stary Most na Neretvie, labirynty starówki z mostami i minaretami, sanktuarium Medjugorje, wodospady Kravica i jaskinie Vjetrenica  fotogaleria » 

 

 


Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Pamiętnik Archiwum 2012 /2011rok
© Jennifer World*PL