YouTube RSS

Andrzejkowy weekend spędziliśmy w łodzi

nastka i ala ragdoll

oczywiście z naszymi kotkami. Tylko IC BESSI została z wiadomych względów w domu (za miesiąc zostanie mamą) pod opieką swojej mamy CH  JENNIFER i Patryka.  Przy okazji wzięliśmy udział w  V i VI International Cat Show zorganizowanym przez  Supreme Cat Club pod patronatem Felis Polonii i Federation Internationale Feline FIFe. Zgłoszono 349 kotów różnych ras i aż 39 ragdolli. GIC ALEKSANDRA Jennifer World*PL  otrzymała 2 x Ex1 i dwa certyfikaty do najwyższego tytułu  SUPREME CHAMPION. Podczas Cat Show  w sekretariacie FPL   poprosiłam o sprawdzenie ilości kotek rasy ragdoll z tym  zaszczytnym tytułem w FIFe największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline. Dowiedziałam się, że jest ich zaledwie 20. Mam ogromną nadzieję że moje kotki będą następnymi. IC ANASTAZJA Jennifer World*PL 2 x Ex1 i dwa certyfikaty do tytułu Wielki Międzynarodowy Champion GRAND INTERNATIONAL CHAMPION. Jej córeczka której był to debiut wystawowy GINA Jennifer World*PL otrzymała 2 x Ex1. Kociaki  do ukończenia 10 miesiąca otrzymują tylko oceny z odpowiednią lokatą bez certyfikatu. Józiu gratulacje dla Ciebie i oczywiście dla Twojej kotusi, zachowywała się i prezentowała fantastycznie. Gienia zostaje z nami. To na razie małe stworzonko ma wspaniały charakter o jakim marzyliśmy, pod tym względem przebiła wszystkie nasze kotki.

Na pierwszym zdjęciu GIC ALEKSANDRA podczas oceny przez Mr. Sebastiana Pruchniaka (PL), na drugim  porównanie kotów o umaszczeniu RAG a 04 – GINA to ta najmniejsza (ma zaledwie 4 miesiące). Nasze blue mitted bardzo podobały się Mrs. Marcie Ziemiańskiej (PL), która ich karty ocen okleiła serduszkami.

Wystawa  niestety nie powinna odbywać się  w starej hali Expo przy ul. Stefanowskiego 30, zapytacie dlaczego? ponieważ  był przeciąg i bardzo niska temperatura. Nam było zimno, a co dopiero kotom zamkniętym w klatkach.

 

Copyright  © by Jennifer World*PLlinia hodowla jennifer WorldPL

Home Pamiętnik 2014 rok Andrzejkowy weekend spędziliśmy w łodzi
© Jennifer World*PL