YouTube RSS

HELEN CHAN Jennifer World*PL

 

Urodzona 01.01.2015r.
Umaszczenie
seal colourpoint
RAG n
Rodzice / parents

IC BESSI Jennifer World*PL  &  GIC ROXI BRILLIANT KING of Eulalie*CZ DM

Koteczka  w nowym domu będzie nosić imię ”CHANEL”, dlatego w rodowodzie zamieściłam jego zdrobnienie (imię kota wraz z przydomkiem i ze spacjami oraz *PL nie może przekroczyć 28 znaków). Na ten moment rozwija się pięknie, urokliwa pełna ekspresji koteczka z rewelacyjnym profilem super mocną brodą. Rodzeństwo jest tak piękne (po takich rodzicach i przodkach nie mogło być inaczej),  że bardzo bym chciała chwalić się nim przed całym światem.  Cały czas bacznie obserwujemy  kocięta pod względem charakteru, kiedy ją tulimy i całujemy, odwraca się na plecki pokazując brzuszek machając przy tym łapkami  jakby mówiła jeszcze, jeszcze. Udały nam się dzieci!

Część e-mail od Rodziny koteczki: Swoim zachowaniem podbiła serca wszystkich domowników, jest bardzo towarzyska i chodzi za nami krok w krok jak pies. Pozdrawiam Jan W…

Aniu bardzo dziękujemy za Walentynkę

Każdy kot, jak inne koty, lubi wspinać się na płoty. Szukać myszy w mysiej dziurze, zwiedzać krzaki, choć nie róże… Czeka, aż mu mleczka dadzą, na kanapie go posadzą. Kłębkiem turla, dla zabawy i wszystkiego jest ciekawy. Ma rodzinę w całym świecie; W Anglii, w Persji go znajdziecie, i w Egipcie, czy też w Stanach – wszędzie – kocia mądrość znana. Kot unika pieska wszędzie. Wie, że z pieskiem kiepsko będzie… Za to wszystkie prawie kot ubóstwiają wprost pieszczoty. Pogłaszcz kotka, gdy pozwoli – lecz to ciebie on oswoi.

 

Copyright  © by Jennifer World*PL

© Jennifer World*PL