YouTube RSS

Untitled

aparat_fotograficzny

                          

                                 Kiedy i gdzie byliśmy.

Bardzo fajny pracowity okres. Odchowaliśmy piękne kocięta, z ogromnym sukcesem pokazaliśmy nasze koty nie tylko na Polskich Międzynarodowych Wystawach.


gina.jpg
Andrzejkowy weekend  spędzimy w  Łódzkim Hotelu IBIS.

Przy okazji wzięliśmy udział w  V i VI International Cat Show zorganizowanym przez  Supreme Cat Club pod patronatem Felis Polonii i Federation Internationale Feline FIFe. Zgłoszono 349 kotów różnych ras i aż 39 ragdolli. GIC ALEKSANDRA  otrzymała dwa certyfikaty do  tytułu SUPREME CHAMPION Najwyższy Mistrz.  IC ANASTAZJA 2 x Ex1 i dwa certyfikaty do tytułu Wielki Międzynarodowy Mistrz jeszcze tylko trzy. Debiut wystawowy koteczki GINY  2 x Ex1  czytaj więcej »     

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

antek.jpg
 Wyniki szalonego KOCIEGO weekendu 04-05.10.14

ALEKSANDRA Jennifer World*PL 2 x  Ex1  i  dwa certyfikaty CAGCIB w niedzielę zakończyła zbieranie certyfikatów do  bardzo  wysokiego i prestiżowego tytułu  GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC). WIELKA WYGRANA ANTONIO Jennifer World*PL Ex1, CAPIB NOM BIS,  BIS,  BOS  inaczej mówiąc został Nominowany do Best in Show Wystawy. W finale Best in Show został wybrany najpiękniejszym kocurem kategorii II i uzyskał tytuł Best In Show Neuter Male. Organizatorzy zorganizowali dodatkowy panel w którym po porównaniu z najlepszą kotką neurter otrzymał tytuł BOS – Best Opposite Sex kat czytaj więcej »  

 


 

DSC_0472.jpg13.09.14 na International Cat Show Warszawa 

IC ALEKSANDRA Jennifer World*PL zdobyła kolejny certyfikat do tytułu GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC) i już tylko dwa dzielą ją od tego zaszczytnego tytułu.  W Klasie Inter Championów – spotykają się  koty o dość wysokim statusie wystawowym. By znaleźć się „oczko” wyżej, muszą zdobyć tym razem już 6 certyfikatów  CAGCIB. Co najmniej 2 z nich muszą pochodzić z dwu różnych krajów. BUGATTI Jennifer World*PL otrzymał ocenę Ex1, CAP i od dziś nosi tytuł PREMIOR fotogaleria  »     

 

 

 

 

 

 

hr

 

 

 

bugatt1.jpg16.08.2014 byłam z koteczką BESSI na kolejnym Cat Show tym razem Ostrava – Czechy

Koteczka spisała się cudnie, zdobyła  ostatni certyfikat do tytułu INTERNATIONAL CHAMPION nasz wyjazd nie był tylko wystawienniczy, ale również  relaksacyjny żeby choć tak na trochę oderwać się od obowiązków domowych i pobycia sam na sam z moją koteczką. Na wystawę przyjechał też brat BESSI,  BUGATTI. Bardzo dziękuje  jego RODZINIE za piękne przygotowanie, przy takich okazjach najlepiej zaobserwować wspólne relacje, BOGUSIU ty jesteś traktowany i rozpieszczany jak maleńki długo wyczekiwany synek i braciszek fotogaleria »  

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright  © by Jennifer World*PL

Home Untitled
© Jennifer World*PL